Aplinkos technologijų plėtra
Be produktų mokslinių tyrimų ir plėtros, „Epson“ daugiausia dėmesio skiria naujų medžiagų ir technologijų, padedančių sumažinti poveikį aplinkai, kūrimui. Vadovaudamasi mūsų principu, kad visos inovacijos turėtų būti grindžiamos visuomenės problemų sprendimu, mūsų tikslas yra atviros inovacijos - bendradarbiavimas per partnerystes, siekiant panaudoti mūsų nuosavybines technologijas, produktus ir paslaugas. Esame pasiryžę tobulinti novatoriškas biologiškai skaidžias ir perdirbamas medžiagas bei inovacijas, įskaitant biomasės plastiką ir perdirbtus metalus su milteliais.
Biomasės plastikas
Mes prisidedame prie naujos bioplastiko formos kūrimo kaip bendradarbiavimo organizacijų konsorciumo dalis. Pararesinas yra perspektyvus biomasės plastikas, kuriame naudojamas paramilonas, Euglena dumblių polisacharidas. Konsorciumas siekia, kad iki 2030 m. kasmet būtų tiekiama maždaug 200 000 tonų jūrų skaidaus biomasės pagaminto plastiko kaip perspektyvi alternatyva įprastiniams plastikams.
Milteliniai metalai
Mes dirbame per savo dukterinę įmonę „Epson Atmix“, kad sukurtume žiedinę gamybos infrastruktūrą, kurdami produktus 3D formavimui, naudojant metalo miltelius, pagamintus iš atliekų metalų, kurie gali būti naudojami kuriant komponentus, įskaitant automobilių ir elektros dalis.
Sauso pluošto technologija
„Dry Fiber Technology“ yra patentuotas „Epson“ sukurtas technologijų rinkinys. Jis transformuoja pluoštines medžiagas į apčiuopiamą vertę, nenaudojant vandens, defibriliuodamas, sujungdamas ir formuodamas pluoštines medžiagas įvairioms reikmėms. Mes pavadinome šio tipo gamybą SmartCycle, nes ji sukuria vertę iš daiktų, kurie kadaise buvo šalinami kaip atliekos ir sumažina gamybos operacijų poveikį. Vienas iš gaminių, kuriame naudojama technologija „Dry Fiber Technology“, yra „Epson PaperLab“, pirmoji pasaulyje biuro popieriaus gaminimo sistema, mašina, gaminanti naują popierių iš naudojamo popieriaus nenaudojant vandens.
Spausdinimo technologija
Spausdinimas namuose
„Epson“ spausdintuvai be kasečių „EcoTank“ yra tvaresnis spausdinimo namuose sprendimas. Vietoje kasečių juose naudojamos pildomos rašalo talpyklos, todėl jums nebereikės pirkti naujų kasečių, mokėti už jų pristatymą ir rūpintis utilizavimu. Iki šiol iš viso pardavėme daugiau kaip 90 mln. „EcoTank“ spausdintuvų, o tai gerokai sumažino plastiko, pagrindinio rašalo kasečių komponento, naudojimą.
Tekstilės spausdinimas
Skaitmeninis tekstilės spausdinimas vaidina svarbų vaidmenį tvarioje mados pramonės transformacijoje. Palyginti su tradiciniais tekstilės spausdinimo metodais, skaitmeniniai spausdintuvai, pvz., „Epson Monna Lisa“, drastiškai sumažina vandens sąnaudas. Tai reiškia, kad į valymo įrenginius siunčiama mažiau nuotekų, o vandens šildymui reikia mažiau energijos. Lokalizuojant madą naudojant vidaus, pagal pareikalavimą atliekamą skaitmeninį tekstilinį spausdinimą, CO2 kiekis vienam elementui sumažėja, nes jie nebesiunčiami dideliais atstumais, o gamintojai vengia aplinkos problemų, susijusių su tradiciniais dažymo procesais.
Etikečių spausdinimas
Nepriklausomi tyrimai1 rodo, kad jei Europos įmonės pereitų prie rašalinio spausdintuvo ženklinimo pagal poreikį, būtų galima sutaupyti 28,7 mln. kWh per metus – tai būtų 6,7 mln. tonų mažiau CO2.2 Jie taip pat galėtų pašalinti 180 mln. kvadratinių metrų etikečių atliekų ir sumažinti rašalo atliekas maždaug 619 tonų.
Vizualiųjų ryšių technologija
Projektoriaus technologija
Sukūrėme mažiausią ir lengviausią pasaulyje projektorių asortimentą. Šios naujos, kompaktiškesnės technologijos nauda aplinkai yra mažesnė energijos suvartojimas, mažiau išteklių gamybai ir mažesni pakavimo reikalavimai. Mūsų itin mažo atstumo projektoriai ir vizualizatoriai gerina prieinamumą klasėje ir palaiko virtualius mokymo metodus.
„Moverio“ išmanieji akiniai
„Epson Moverio“ papildytosios realybės (AR) išmanieji akiniai buvo sukurti pramoninėms reikmėms nuotolinės pagalbos, darbo eigos valdymo ir mokymo srityse. Šios programos žymiai sumažina tolimojo susisiekimo ir tiesioginio kontakto poreikį, o tai suteikia papildomos naudos, pvz., Greitesnio reagavimo laiką, didesnius pirmojo nustatymo rodiklius, didesnį našumą, mažesnes kelionės išlaidas ir susijusį CO2 išmetimą.
Manufacturing Solutions
Pandemija išryškino Europos priklausomybę nuo Tolimųjų Rytų gamybos. Padidėjusi lokalizuoto automatizavimo (reshoring) paklausa mažina priklausomybę nuo anglies dioksido keliančios gamybos atviroje jūroje. Būdama pasaulyje pirmaujančia SCARA robotų gamintoja, „Epson“ pastebėjo didelę EMEAR įsikūrusių MVĮ paklausą ir, siekdama patenkinti šį poreikį, sukūrėme robotų gamybos sprendimų programinę įrangą, kuri padės mažesnėms įmonėms kurti lokalizuotas gamybos linijas.
„PaperLab”
Biurai didina popieriaus atliekų kiekį, kuris sudaro daugiau nei 50% visų įmonės atliekų ir didėja anglies pėdsakas. Apskaičiuota, kad popierius sudaro daugiau nei ketvirtadalį visų sąvartynuose esančių atliekų ir apie 42% pasaulio medienos derliaus.
„PaperLab“ yra pirmasis pasaulyje saugus popieriaus perdirbėjas be vandens, leidžiantis organizacijoms perdirbti ir perdirbti popierių viename procese. Jis siūlo tikrai žiedinį sprendimą, kuris žymiai sumažina popieriaus, vandens naudojimą ir anglies dvideginio išmetimą.
Remiantis novatoriška „Epson“ technologija „Dry Fiber Technology“, „PaperLab“ kiekvieną valandą gali pagaminti iki 720 A4 arba 360 A3 popieriaus lapų. Ji taip pat suteikia vietoje sprendimą pašalinti arba sunaikinti slaptą informaciją, kuri dažnai yra ant popieriaus atliekų. Šio proceso vykdymas už objekto gali sukelti riziką, didesnes išlaidas ir anglies dioksido išmetimą – visa tai gali būti sustabdyta, kai bus įgyvendinti tikri žiediniai principai.
Sužinokite daugiau apie „Epson“ tvarumą
1 Tvarumas ženklinimo srityje, 2021 m. Gegužės mėn.; Smithers ataskaita
2 Apskaičiuota naudojant standartinę 0,233 kg CO2e per kWh elektros energijos konversiją.